Azerbaycan Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık işlemi firmanıza ait yükleri  tek bir araç, konteyner içinde toplayarak size tahsis edilmiş özel bir bölümde teslimat noktasına iletmesidir. Azerbaycan dış ticaret konusunda son senelerde atılımlar yapmış bir ülke olduğu için Türkiye’de Azerbaycan Komple Taşımacılık ihtiyacı önemli arayışlar arasında yer almıştır.

Gültekin taşımacılık olarak Türkiye’den her türlü yükü taşıyabilecek araçlarımızla yüklerinizi teslim alıp Azerbaycan’da Bakü, Gence, Sumgayıt ,Lenkeran başta olmak üzere birçok Azerbaycan şehrine komple taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Büyük araç filomuzla kapasitesi büyük komple taşımacılık işlemlerinizi işlerinizi en kısa sürede ve en güvenilir şekilde tamamlamaktayız.

Sizde diğer firmalara sunmuş olduğumuz gibi Azerbaycan Komple Taşımacılık Hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

devamını oku

Azerbaycan Grupaj Taşımacılık

Taşımacılık konusunda grupaj taşımacılık önemli rol oynamaktadır. Parça yüklerinizi belirli gruplalar halinde sevkiyat noktalarımızda bir araya getirerek araçlarımızda sizler adına grupaj şekilde yükleyip sevkiyat noktasına iletilmesini sağlıyoruz.

Yurt dışı ticaret ve sevkiyatlarda en büyük ihtiyaç parsiyel ve grupaj yüklerdir. Firmalar parça yüklerini taşıma konusunda sevkiyat aracı bulmakta güçlük çeker fakat Gültekin taşımacılık olarak sevkiyat depolarımızda diğer parça ve grupaj yüklerle bir bütün haline getirdiğimiz araçlarımızı Türkiye’den Azarbeycan’a grupaj taşımacılık esaslarına dayanarak güvenli bir şekilde iletiyoruz.

Sizlerde Türkiye – Azerbaycan grupaj  taşıtmacılık konusunda yardımcı olmamızı isterseniz, düzenli seferlerimiz ve güvenilir hizmetimizle sizlere destek olmaya hazırız , iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

devamını oku

Azerbaycan Dış Ticaret

Azerbaycan dış ticaret konusunda büyük atılımlar yapan büyümekte olan bir ticaret ülkesi. Türkiye’ye komşu olan bu ülke ile aramızdaki dış ticaret hareketliliği Türkiye’de Azerbaycan dış ticaretine ait taşımacılık ihtiyacını doğurmuştur. Firmamız uzun senelerdir sektör tecrübesini dış ticaret konusunda da büyük adımlar atarak ülkemizde birçok firmanın dış ticaretine ve dış ticaret taşımacılığına yardımcı olmuştur.

Türkiye tarım ve üretim konusunda Azerbaycan’a nazaran daha gelişmiş bir ülke olduğundan dolayı Azerbaycan’a ;  parsiyel taşımacılık ,grupaj taşımacılık,komple taşımacılık ve dış ticaret konusunda yoğun seferler ve gümrük geçişleri sağlamaktadır.Gültekin taşımacılık olarak bizler firmanınız dış ticaret , ithalat ve ihracat konusunda bir çok noktada destek sağlayarak dış ticaret taşımacılığınızı gerçekleştiriyoruz.

Sizlerde referanslarımız gibi Azerbaycan dış ticaret konusunda hizmet almak isterseniz bizlerle irtibata geçebilir , bilgi alabilirisiniz.

devamını oku

Azerbaycan Parsiyel Taşımacılık

Azerbaycan yük taşımacılığı konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimize parsiyel yük konusunda da hizmet vermektedir. Parsiyel kelimesi, taşımacılık sektöründe parça yük olarak adlandırılır. Firmamız sizlerin parça yüklerini başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin birçok noktasından teslim alarak Azerbaycan’da ise Bakü başta olmak üzere birçok Azerbaycan şehrine teslim etmektedir.

Azerbaycan’a gitmek üzere parsiyel yükleriniz firmamız depolarında bir araya gelerek araç planlaması, araç güzergâhları ve yükleme işlemleri tamamlandıktan sonra Türkiye – Azerbaycan rotasında yola çıkar, belirlenen rotalar üzerinde parsiyel yükleriniz güven ve emniyet esaslı olarak teslim edilir.

Gültekin taşımacılık olarak uzun senelerdir bizde Azerbaycan parsiyel taşımacılık konusunda birçok firmaya hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu konuda hizmet almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

devamını oku
× WhatsApp Destek