Gürcistan Grupaj Taşımacılık

Gürcistan Grupaj Taşımacılık denince birçok dış ticaret yapan firmanın sevkiyat hizmeti almak istediği konuya değinmiş oluyoruz.  Dış ticaret yapan firmalar Türkiye-Gürcistan rotasında bir araya getirdikleri parsiyel yüklerini gruplar halinde sevkiyat etmek istiyor. Bu durumda araç içeresinde firmalar için bölümlemeler yapılıyor.

Depolarımız da bir araya gelen parsiyel yükler sevkiyat noktası ve firma durumuna göre bir araya getirilip gruplandırılarak Türkiye’den teslim edilmek üzere Gürcistan’a yola çıkıyor. Gürcistan sınır kapısından sonra grupaj yükler sevkiyat noktalarında sınıflandırılmış şekilde teslimat yapılarak güvenilir ve sağlam bir taşımacılık gerçekleştirilmiş oluyor.

Sizde Gürcistan grupaj taşımacılık konusunda bizden hizmet alan birçok firma gibi; güvenilir ve uygun fiyat garantisi arıyorsanız, bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirisiniz.

devamını oku

Kazakistan Dış Ticaret

Dış Ticaret piyasasında Kazakistan gelişmekte olan bir ülke olarak hareketli zamanlar geçirmekte, Türkiye dış ticareti Kazakistan ülkesi ile sürekli irtibat ve sevkiyat halinde. Kazakistan dış ticareti geliştiğinden beri Türkiye’de Kazakistan odaklı parsiyel taşımacılık, grupaj taşımacılık ve komple taşımacılık firmaları yoğun çalışma sağlamakta.

Firmamız Kazakistan’la ticareti olan iş ortaklarımızın dış ticaret konusundaki işlemlerini ve sevkıyatlarını düzenli olarak ve memnuniyetle gerçekleştirmekte. Sizlerde firmanızın dış ticaretlerine bir uzman iş ortağı arayışındaysanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

devamını oku
× WhatsApp Destek