Uluslararası Parsiyel Taşımacılık

Türkiye’de uluslararası ticaret gerçekleştiren birçok firma parça sevkiyatlarındaki ihtiyacı olan uluslararası parsiyel taşımacılık konusunda arayışa girmekte. Bizlerde firmaların bu arayışı konusunda ki çalışmalarımızla Türkiye’ye komşu olan ülkeler başta olmaz üzere birçok ülkeye parsiyel taşımacılık yapmaktayız. Bu Ülkeler başlıca şu şekildedir;

Gibi birçok ülkeye gitmek üzere olan parsiyel yüklerinizi firmamız depolarında toplayarak grupaj halde yada komple taşımacılık şeklinde hedef noktaya iletiyoruz.

devamını oku

Uluslararası Komple Taşımacılık

Firmalar uluslararası sevkiyatlarda parsiyel taşımacılık ve grupaj taşımacılık ihtiyacı dışında uluslararası komple taşımacılık ihtiyacı ön planda olmaya başlamıştır. Gültekin nakliyat olarak bizlerde birçok ülkeye komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz, Uluslararası komple taşımacılık konusunda hizmet verdiğimiz başlıca ülkeler şunlardır;

Sizlerde firmamızdan uluslararası komple taşımacılık hizmeti konusunda bilgi almak için irtibata geçebilirsiniz.

devamını oku

Gürcistan Parsiyel Taşımacılık

Gürcistan Türkiye arasındaki gelişmekte olan ticaret hareketliliği lojistik sektöründe ve dış ticaret konusunda ihtiyaçlar gerektirmekte. Lojistik sektöründe Türkiye-Gürcistan seferlerinde firmalar parsiyel yüklerini taşıtmak için parsiyel yük taşımacılığı yapan firma arayışına girmekte.

Gültekin nakliyat olarak uzun senelerdir Gürcistan-Türkiye hattında parsiyel yük ve parça yük konusunda sabit ve değişken müşterilerimizle uzun senelerdir çalışmaktayız. Köklü birçok firmanın parsiyel yük taşımacılığını ve dış ticaret sevkiyatlarını sorunsuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Sizlerde Gürcistan parsiyel taşımacılık konusunda firmamızdan hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

devamını oku

Gürcistan Komple Taşımacılık

Gürcistan, son dönemlerde ticaret konusunda hareketli bir dönem geçirmekte. Türkiye’de son dönemlerde ihtiyaç konusu olan Gürcistan komple taşımacılık hizmeti firmamız bünyesinde yoğun talep görmekte. Müşterilerimiz komple yüklerini tek araç ile Türkiye-Gürcistan arasında transfer etme hususunda bizlere başvurmaktalar.

Bizlerde Gültekin taşımacılık olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmaların komple yüklerini gerek kendi depomuzdan gerekse firma sevkiyat noktalarından teslim alarak gerekli araç ve güzergâh planlamasını yaparak firmaların dış ticaret ihtiyacına cevap vermekteyiz.

Sizlerde Gürcistan komple taşımacılık ya da Gürcistan Grupaj taşımacılık konusunda firmamızdan teklif ve hizmet almak isterseniz bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirisiniz.

devamını oku

Gürcistan Grupaj Taşımacılık

Gürcistan Grupaj Taşımacılık denince birçok dış ticaret yapan firmanın sevkiyat hizmeti almak istediği konuya değinmiş oluyoruz.  Dış ticaret yapan firmalar Türkiye-Gürcistan rotasında bir araya getirdikleri parsiyel yüklerini gruplar halinde sevkiyat etmek istiyor. Bu durumda araç içeresinde firmalar için bölümlemeler yapılıyor.

Depolarımız da bir araya gelen parsiyel yükler sevkiyat noktası ve firma durumuna göre bir araya getirilip gruplandırılarak Türkiye’den teslim edilmek üzere Gürcistan’a yola çıkıyor. Gürcistan sınır kapısından sonra grupaj yükler sevkiyat noktalarında sınıflandırılmış şekilde teslimat yapılarak güvenilir ve sağlam bir taşımacılık gerçekleştirilmiş oluyor.

Sizde Gürcistan grupaj taşımacılık konusunda bizden hizmet alan birçok firma gibi; güvenilir ve uygun fiyat garantisi arıyorsanız, bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirisiniz.

devamını oku
× WhatsApp Destek