Azerbaycan Grupaj Taşımacılık

Taşımacılık konusunda grupaj taşımacılık önemli rol oynamaktadır. Parça yüklerinizi belirli gruplalar halinde sevkiyat noktalarımızda bir araya getirerek araçlarımızda sizler adına grupaj şekilde yükleyip sevkiyat noktasına iletilmesini sağlıyoruz.

Yurt dışı ticaret ve sevkiyatlarda en büyük ihtiyaç parsiyel ve grupaj yüklerdir. Firmalar parça yüklerini taşıma konusunda sevkiyat aracı bulmakta güçlük çeker fakat Gültekin taşımacılık olarak sevkiyat depolarımızda diğer parça ve grupaj yüklerle bir bütün haline getirdiğimiz araçlarımızı Türkiye’den Azarbeycan’a grupaj taşımacılık esaslarına dayanarak güvenli bir şekilde iletiyoruz.

Sizlerde Türkiye – Azerbaycan grupaj  taşıtmacılık konusunda yardımcı olmamızı isterseniz, düzenli seferlerimiz ve güvenilir hizmetimizle sizlere destek olmaya hazırız , iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

devamını oku

Gürcistan Parsiyel Taşımacılık

Gürcistan Türkiye arasındaki gelişmekte olan ticaret hareketliliği lojistik sektöründe ve dış ticaret konusunda ihtiyaçlar gerektirmekte. Lojistik sektöründe Türkiye-Gürcistan seferlerinde firmalar parsiyel yüklerini taşıtmak için parsiyel yük taşımacılığı yapan firma arayışına girmekte.

Gültekin nakliyat olarak uzun senelerdir Gürcistan-Türkiye hattında parsiyel yük ve parça yük konusunda sabit ve değişken müşterilerimizle uzun senelerdir çalışmaktayız. Köklü birçok firmanın parsiyel yük taşımacılığını ve dış ticaret sevkiyatlarını sorunsuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Sizlerde Gürcistan parsiyel taşımacılık konusunda firmamızdan hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

devamını oku

Gürcistan Grupaj Taşımacılık

Gürcistan Grupaj Taşımacılık denince birçok dış ticaret yapan firmanın sevkiyat hizmeti almak istediği konuya değinmiş oluyoruz.  Dış ticaret yapan firmalar Türkiye-Gürcistan rotasında bir araya getirdikleri parsiyel yüklerini gruplar halinde sevkiyat etmek istiyor. Bu durumda araç içeresinde firmalar için bölümlemeler yapılıyor.

Depolarımız da bir araya gelen parsiyel yükler sevkiyat noktası ve firma durumuna göre bir araya getirilip gruplandırılarak Türkiye’den teslim edilmek üzere Gürcistan’a yola çıkıyor. Gürcistan sınır kapısından sonra grupaj yükler sevkiyat noktalarında sınıflandırılmış şekilde teslimat yapılarak güvenilir ve sağlam bir taşımacılık gerçekleştirilmiş oluyor.

Sizde Gürcistan grupaj taşımacılık konusunda bizden hizmet alan birçok firma gibi; güvenilir ve uygun fiyat garantisi arıyorsanız, bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirisiniz.

devamını oku

Kazakistan Komple Taşımacılık

Türkiye’de dış ticaret yapan firmaların birkaç senedir odak noktası halinde olan Kazakistan, firmaların sevkiyatlarında Kazakistan Komple Taşımacılık ihtiyaçlarını arttırmakta. Ticari faaliyetlerin artması ve ülkeler arasındaki anlaşmalar sonrasın Kazakistan – Türkiye arasında ticari hareketlilik tüm hızıyla devam etmekte.

Firmalar taşıtmak istediği yüklerini komple bir araçta Türkiye’den yola çıkarak başta Akmola,Aktöbe ve Almati olmak üzere birçok noktaya teslim ediyor. Komple taşımacılık konusunda firmaların en büyük artıları fiyat ,mal güvenliği ve hızlı teslimat olmakta.

Sizde diğer firmalar gibi Kazakistan’a komple taşımacılık ihtiyacını gidermek için, bilgi ve fiyat alabilir. En yakın tarihli sevkiyatımızla yüklerinizi Kazakistan’a güvenle taşıyabilirsiniz.

devamını oku

Kazakistan Grupaj Taşımacılık

Kazakistan’a gitmek üzere bir araya gelen parsiyel yükleriniz firma depolarımızda gruplar halinde bir araya gelerek gidecek şehir ve konumlara göre sınıflandırıp sevkiyat araçlarımıza yükleniyor. Kazakistan sınır kapısından geçtikten sonra teslimat noktalarında alıcı firmaya teslimatı yapılıyor.

Grupaj taşımacılık ’ta en büyük artılar firmalar parsiyel yüklerini bir bütün halinde sevkiyat noktalarına komple yük şeklinde teslimatını tamamlıyor. Bu durum alıcı firmalar tarafından sevkiyatının zamanında ve gruplandırılmış şekilde kendilerine ulaşmasını sağlıyor.

Sizlerde parsiyel yüklerinizi bir araya getirip, Kazakistan’a Grupaj taşımacılık yapmak istiyorsanız firmamızla irtibata geçerek bizlerden bilgi alabilirisiniz.

devamını oku
× WhatsApp Destek