Biz Kimiz ?

Taşınacak her türlü eşyayı en iyi ve sadece biz taşırız düşüncesiyle hareket edip “Türkiye’de öncü ve lider, dünyada da tanınır bir marka” olmaktır. 15 yılı aşkın geçmişi ile uluslararası taşımacılık sektöründe faaliyete başlamış olan firmamız Ulaştırma Bakanlığı’ndan uluslararası yük taşımacılığı C2 yetki belgesini ve TOBB’den tır karnesini alarak taşımacılık faaliyetlerine başlamıştır.

Türkiye ve uluslararası nakliye sektöründeki değişim ve gelişimine paralel olarak hizmet ağını geliştirmiş ve günün şartlarına uyarlama konusunda da gerekli atılımları yapmıştır. Uluslararası taşımacılık konusunda her yıl kendisini yenileyen ve müşteri odaklı hizmet kalitesini yükselterek lojistik pazarının lider firmalar arasında yerini almıştır.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

100%

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI

100%

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

100%

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

100%

GÜMRÜKLEME

100%

DEPOLAMA

100%

Türkiye’den Irak, İran, Rusya, tüm Türk Cumhuriyetleri’ne direkt ve üçüncü ülkeler arası karşılıklı komple yük taşımacılığı proje taşımalarında lojistik destek hizmetiyle müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik süreçlerine göre istenilen ürünü istenilen yerden istenilen yere zamanında teslim etmektedir. Araçlarımızın taşıdığı emtiaların tamamı uluslararası CMR KONVANSİYONU çerçevesinde sigorta kapsamındadır.

Destek

Hizmet öncesi ve hizmet sonrası öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi sizlere aktarmak için her zaman hazırda bekleyen müşteri temsilcilerimiz mevcut.

Referans

Hizmet almadan önce referanslarımızı görüntüleyebilir, araştırabilir ve kendilerine bizim hakkımızda sorular sorabilirsiniz.

En iyi fiyat

Mevcut yükleriniz için piyasa araştırması yapabilirsiniz, muhtemelen bizim vereceğimiz fiyatlar sizler için en uygun fiyat olacaktır.

GÜLTEKİN NAKLİYAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK
Güncellemelerden Haberdar Olun
Faaliyet Haberlerimizi Takip Ederek Güncel Konular Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.
× WhatsApp Destek