Azerbaycan Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık işlemi firmanıza ait yükleri  tek bir araç, konteyner içinde toplayarak size tahsis edilmiş özel bir bölümde teslimat noktasına iletmesidir. Azerbaycan dış ticaret konusunda son senelerde atılımlar yapmış bir ülke olduğu için Türkiye’de Azerbaycan Komple Taşımacılık ihtiyacı önemli arayışlar arasında yer almıştır.

Gültekin taşımacılık olarak Türkiye’den her türlü yükü taşıyabilecek araçlarımızla yüklerinizi teslim alıp Azerbaycan’da Bakü, Gence, Sumgayıt ,Lenkeran başta olmak üzere birçok Azerbaycan şehrine komple taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Büyük araç filomuzla kapasitesi büyük komple taşımacılık işlemlerinizi işlerinizi en kısa sürede ve en güvenilir şekilde tamamlamaktayız.

Sizde diğer firmalara sunmuş olduğumuz gibi Azerbaycan Komple Taşımacılık Hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

devamını oku

Azerbaycan Grupaj Taşımacılık

Taşımacılık konusunda grupaj taşımacılık önemli rol oynamaktadır. Parça yüklerinizi belirli gruplalar halinde sevkiyat noktalarımızda bir araya getirerek araçlarımızda sizler adına grupaj şekilde yükleyip sevkiyat noktasına iletilmesini sağlıyoruz.

Yurt dışı ticaret ve sevkiyatlarda en büyük ihtiyaç parsiyel ve grupaj yüklerdir. Firmalar parça yüklerini taşıma konusunda sevkiyat aracı bulmakta güçlük çeker fakat Gültekin taşımacılık olarak sevkiyat depolarımızda diğer parça ve grupaj yüklerle bir bütün haline getirdiğimiz araçlarımızı Türkiye’den Azarbeycan’a grupaj taşımacılık esaslarına dayanarak güvenli bir şekilde iletiyoruz.

Sizlerde Türkiye – Azerbaycan grupaj  taşıtmacılık konusunda yardımcı olmamızı isterseniz, düzenli seferlerimiz ve güvenilir hizmetimizle sizlere destek olmaya hazırız , iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

devamını oku

Azerbaycan Dış Ticaret

Azerbaycan dış ticaret konusunda büyük atılımlar yapan büyümekte olan bir ticaret ülkesi. Türkiye’ye komşu olan bu ülke ile aramızdaki dış ticaret hareketliliği Türkiye’de Azerbaycan dış ticaretine ait taşımacılık ihtiyacını doğurmuştur. Firmamız uzun senelerdir sektör tecrübesini dış ticaret konusunda da büyük adımlar atarak ülkemizde birçok firmanın dış ticaretine ve dış ticaret taşımacılığına yardımcı olmuştur.

Türkiye tarım ve üretim konusunda Azerbaycan’a nazaran daha gelişmiş bir ülke olduğundan dolayı Azerbaycan’a ;  parsiyel taşımacılık ,grupaj taşımacılık,komple taşımacılık ve dış ticaret konusunda yoğun seferler ve gümrük geçişleri sağlamaktadır.Gültekin taşımacılık olarak bizler firmanınız dış ticaret , ithalat ve ihracat konusunda bir çok noktada destek sağlayarak dış ticaret taşımacılığınızı gerçekleştiriyoruz.

Sizlerde referanslarımız gibi Azerbaycan dış ticaret konusunda hizmet almak isterseniz bizlerle irtibata geçebilir , bilgi alabilirisiniz.

devamını oku

Uluslararası Parsiyel Taşımacılık

Türkiye’de uluslararası ticaret gerçekleştiren birçok firma parça sevkiyatlarındaki ihtiyacı olan uluslararası parsiyel taşımacılık konusunda arayışa girmekte. Bizlerde firmaların bu arayışı konusunda ki çalışmalarımızla Türkiye’ye komşu olan ülkeler başta olmaz üzere birçok ülkeye parsiyel taşımacılık yapmaktayız. Bu Ülkeler başlıca şu şekildedir;

Gibi birçok ülkeye gitmek üzere olan parsiyel yüklerinizi firmamız depolarında toplayarak grupaj halde yada komple taşımacılık şeklinde hedef noktaya iletiyoruz.

devamını oku

Uluslararası Komple Taşımacılık

Firmalar uluslararası sevkiyatlarda parsiyel taşımacılık ve grupaj taşımacılık ihtiyacı dışında uluslararası komple taşımacılık ihtiyacı ön planda olmaya başlamıştır. Gültekin nakliyat olarak bizlerde birçok ülkeye komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz, Uluslararası komple taşımacılık konusunda hizmet verdiğimiz başlıca ülkeler şunlardır;

Sizlerde firmamızdan uluslararası komple taşımacılık hizmeti konusunda bilgi almak için irtibata geçebilirsiniz.

devamını oku

Uluslararası Grupaj Taşımacılık

Gültekin Taşımacılık olarak başta Türkiye’nin komşu ülkeleri olan Azerbeycan , Gürcistan ve Kazakistan olmak üzere bir çok ülkeye parsiyel yüklerin depolarımızda toplanarak grupaj yükler haline getirilerek yola çıkmak üzere araçlarımıza yükleniyor. Firmamızın uluslararası grupaj taşımacılık konusunda hizmet verdiği ülkeler başlıca şu şekildedir;

Sizlerde firmamızdan uluslararası grupaj taşımacılık konusunda hizmet almak isterseniz bizimle irtibata geçerek çalışma güzergahımız ve sevkiyat takvimimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

devamını oku

Gürcistan Parsiyel Taşımacılık

Gürcistan Türkiye arasındaki gelişmekte olan ticaret hareketliliği lojistik sektöründe ve dış ticaret konusunda ihtiyaçlar gerektirmekte. Lojistik sektöründe Türkiye-Gürcistan seferlerinde firmalar parsiyel yüklerini taşıtmak için parsiyel yük taşımacılığı yapan firma arayışına girmekte.

Gültekin nakliyat olarak uzun senelerdir Gürcistan-Türkiye hattında parsiyel yük ve parça yük konusunda sabit ve değişken müşterilerimizle uzun senelerdir çalışmaktayız. Köklü birçok firmanın parsiyel yük taşımacılığını ve dış ticaret sevkiyatlarını sorunsuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Sizlerde Gürcistan parsiyel taşımacılık konusunda firmamızdan hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

devamını oku

Gürcistan Komple Taşımacılık

Gürcistan, son dönemlerde ticaret konusunda hareketli bir dönem geçirmekte. Türkiye’de son dönemlerde ihtiyaç konusu olan Gürcistan komple taşımacılık hizmeti firmamız bünyesinde yoğun talep görmekte. Müşterilerimiz komple yüklerini tek araç ile Türkiye-Gürcistan arasında transfer etme hususunda bizlere başvurmaktalar.

Bizlerde Gültekin taşımacılık olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmaların komple yüklerini gerek kendi depomuzdan gerekse firma sevkiyat noktalarından teslim alarak gerekli araç ve güzergâh planlamasını yaparak firmaların dış ticaret ihtiyacına cevap vermekteyiz.

Sizlerde Gürcistan komple taşımacılık ya da Gürcistan Grupaj taşımacılık konusunda firmamızdan teklif ve hizmet almak isterseniz bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirisiniz.

devamını oku

Gürcistan Grupaj Taşımacılık

Gürcistan Grupaj Taşımacılık denince birçok dış ticaret yapan firmanın sevkiyat hizmeti almak istediği konuya değinmiş oluyoruz.  Dış ticaret yapan firmalar Türkiye-Gürcistan rotasında bir araya getirdikleri parsiyel yüklerini gruplar halinde sevkiyat etmek istiyor. Bu durumda araç içeresinde firmalar için bölümlemeler yapılıyor.

Depolarımız da bir araya gelen parsiyel yükler sevkiyat noktası ve firma durumuna göre bir araya getirilip gruplandırılarak Türkiye’den teslim edilmek üzere Gürcistan’a yola çıkıyor. Gürcistan sınır kapısından sonra grupaj yükler sevkiyat noktalarında sınıflandırılmış şekilde teslimat yapılarak güvenilir ve sağlam bir taşımacılık gerçekleştirilmiş oluyor.

Sizde Gürcistan grupaj taşımacılık konusunda bizden hizmet alan birçok firma gibi; güvenilir ve uygun fiyat garantisi arıyorsanız, bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirisiniz.

devamını oku

Gürcistan Dış Ticaret

Gürcistan, hızla gelişmekte olan dışa bağlı ülkelerden biridir. Türkiye’de tarım ve üretim ileri seviye olduğu için Gürcistan dış ticaret hareketliliği üst düzeye çıkmakta. Ülkeler arası ilişki ve ticari anlaşmalardan sonra taşımacılık sektörü de bu pastadan payını almakta. Türkiye-Gürcistan hattında parsiyel taşımacılık, grupaj taşımacılık ve komple taşımacılık talepleri hızla büyümekte.

Gürcistan’daki dış ticaret hareketliliğinden olabildiğince yararlanan ülkemiz verimli ve iyi bir ticaret hattı oluşturmuştur. Bu sayede birçok firmanın Gürcistan dış ticaretinde firmamız gerek sevkiyat gerekse resmiyet işlerinde birçok firmaya rehber olmuştur.

Sizlerde firmanızda Gürcistan dış ticaret çalışmalarında bir yol gösterici ve rehber çalışma ortağı arıyorsanız bizlerle iletişime geçerek bir çalışma planı oluşturabilirsiniz.

devamını oku
  • 1
  • 2
× WhatsApp Destek