Azerbaycan Dış Ticaret

Azerbaycan dış ticaret konusunda büyük atılımlar yapan büyümekte olan bir ticaret ülkesi. Türkiye’ye komşu olan bu ülke ile aramızdaki dış ticaret hareketliliği Türkiye’de Azerbaycan dış ticaretine ait taşımacılık ihtiyacını doğurmuştur. Firmamız uzun senelerdir sektör tecrübesini dış ticaret konusunda da büyük adımlar atarak ülkemizde birçok firmanın dış ticaretine ve dış ticaret taşımacılığına yardımcı olmuştur.

Türkiye tarım ve üretim konusunda Azerbaycan’a nazaran daha gelişmiş bir ülke olduğundan dolayı Azerbaycan’a ;  parsiyel taşımacılık ,grupaj taşımacılık,komple taşımacılık ve dış ticaret konusunda yoğun seferler ve gümrük geçişleri sağlamaktadır.Gültekin taşımacılık olarak bizler firmanınız dış ticaret , ithalat ve ihracat konusunda bir çok noktada destek sağlayarak dış ticaret taşımacılığınızı gerçekleştiriyoruz.

Sizlerde referanslarımız gibi Azerbaycan dış ticaret konusunda hizmet almak isterseniz bizlerle irtibata geçebilir , bilgi alabilirisiniz.

devamını oku

Azerbaycan Parsiyel Taşımacılık

Azerbaycan yük taşımacılığı konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimize parsiyel yük konusunda da hizmet vermektedir. Parsiyel kelimesi, taşımacılık sektöründe parça yük olarak adlandırılır. Firmamız sizlerin parça yüklerini başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin birçok noktasından teslim alarak Azerbaycan’da ise Bakü başta olmak üzere birçok Azerbaycan şehrine teslim etmektedir.

Azerbaycan’a gitmek üzere parsiyel yükleriniz firmamız depolarında bir araya gelerek araç planlaması, araç güzergâhları ve yükleme işlemleri tamamlandıktan sonra Türkiye – Azerbaycan rotasında yola çıkar, belirlenen rotalar üzerinde parsiyel yükleriniz güven ve emniyet esaslı olarak teslim edilir.

Gültekin taşımacılık olarak uzun senelerdir bizde Azerbaycan parsiyel taşımacılık konusunda birçok firmaya hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu konuda hizmet almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

devamını oku
× WhatsApp Destek