Gürcistan Parsiyel Taşımacılık

Gürcistan Türkiye arasındaki gelişmekte olan ticaret hareketliliği lojistik sektöründe ve dış ticaret konusunda ihtiyaçlar gerektirmekte. Lojistik sektöründe Türkiye-Gürcistan seferlerinde firmalar parsiyel yüklerini taşıtmak için parsiyel yük taşımacılığı yapan firma arayışına girmekte.

Gültekin nakliyat olarak uzun senelerdir Gürcistan-Türkiye hattında parsiyel yük ve parça yük konusunda sabit ve değişken müşterilerimizle uzun senelerdir çalışmaktayız. Köklü birçok firmanın parsiyel yük taşımacılığını ve dış ticaret sevkiyatlarını sorunsuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Sizlerde Gürcistan parsiyel taşımacılık konusunda firmamızdan hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

devamını oku

Gürcistan Komple Taşımacılık

Gürcistan, son dönemlerde ticaret konusunda hareketli bir dönem geçirmekte. Türkiye’de son dönemlerde ihtiyaç konusu olan Gürcistan komple taşımacılık hizmeti firmamız bünyesinde yoğun talep görmekte. Müşterilerimiz komple yüklerini tek araç ile Türkiye-Gürcistan arasında transfer etme hususunda bizlere başvurmaktalar.

Bizlerde Gültekin taşımacılık olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmaların komple yüklerini gerek kendi depomuzdan gerekse firma sevkiyat noktalarından teslim alarak gerekli araç ve güzergâh planlamasını yaparak firmaların dış ticaret ihtiyacına cevap vermekteyiz.

Sizlerde Gürcistan komple taşımacılık ya da Gürcistan Grupaj taşımacılık konusunda firmamızdan teklif ve hizmet almak isterseniz bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirisiniz.

devamını oku

Gürcistan Grupaj Taşımacılık

Gürcistan Grupaj Taşımacılık denince birçok dış ticaret yapan firmanın sevkiyat hizmeti almak istediği konuya değinmiş oluyoruz.  Dış ticaret yapan firmalar Türkiye-Gürcistan rotasında bir araya getirdikleri parsiyel yüklerini gruplar halinde sevkiyat etmek istiyor. Bu durumda araç içeresinde firmalar için bölümlemeler yapılıyor.

Depolarımız da bir araya gelen parsiyel yükler sevkiyat noktası ve firma durumuna göre bir araya getirilip gruplandırılarak Türkiye’den teslim edilmek üzere Gürcistan’a yola çıkıyor. Gürcistan sınır kapısından sonra grupaj yükler sevkiyat noktalarında sınıflandırılmış şekilde teslimat yapılarak güvenilir ve sağlam bir taşımacılık gerçekleştirilmiş oluyor.

Sizde Gürcistan grupaj taşımacılık konusunda bizden hizmet alan birçok firma gibi; güvenilir ve uygun fiyat garantisi arıyorsanız, bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirisiniz.

devamını oku

Gürcistan Dış Ticaret

Gürcistan, hızla gelişmekte olan dışa bağlı ülkelerden biridir. Türkiye’de tarım ve üretim ileri seviye olduğu için Gürcistan dış ticaret hareketliliği üst düzeye çıkmakta. Ülkeler arası ilişki ve ticari anlaşmalardan sonra taşımacılık sektörü de bu pastadan payını almakta. Türkiye-Gürcistan hattında parsiyel taşımacılık, grupaj taşımacılık ve komple taşımacılık talepleri hızla büyümekte.

Gürcistan’daki dış ticaret hareketliliğinden olabildiğince yararlanan ülkemiz verimli ve iyi bir ticaret hattı oluşturmuştur. Bu sayede birçok firmanın Gürcistan dış ticaretinde firmamız gerek sevkiyat gerekse resmiyet işlerinde birçok firmaya rehber olmuştur.

Sizlerde firmanızda Gürcistan dış ticaret çalışmalarında bir yol gösterici ve rehber çalışma ortağı arıyorsanız bizlerle iletişime geçerek bir çalışma planı oluşturabilirsiniz.

devamını oku
× WhatsApp Destek