Azerbaycan Grupaj Taşımacılık

Taşımacılık konusunda grupaj taşımacılık önemli rol oynamaktadır. Parça yüklerinizi belirli gruplalar halinde sevkiyat noktalarımızda bir araya getirerek araçlarımızda sizler adına grupaj şekilde yükleyip sevkiyat noktasına iletilmesini sağlıyoruz.

Yurt dışı ticaret ve sevkiyatlarda en büyük ihtiyaç parsiyel ve grupaj yüklerdir. Firmalar parça yüklerini taşıma konusunda sevkiyat aracı bulmakta güçlük çeker fakat Gültekin taşımacılık olarak sevkiyat depolarımızda diğer parça ve grupaj yüklerle bir bütün haline getirdiğimiz araçlarımızı Türkiye’den Azarbeycan’a grupaj taşımacılık esaslarına dayanarak güvenli bir şekilde iletiyoruz.

Sizlerde Türkiye – Azerbaycan grupaj  taşıtmacılık konusunda yardımcı olmamızı isterseniz, düzenli seferlerimiz ve güvenilir hizmetimizle sizlere destek olmaya hazırız , iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

devamını oku

Gürcistan Parsiyel Taşımacılık

Gürcistan Türkiye arasındaki gelişmekte olan ticaret hareketliliği lojistik sektöründe ve dış ticaret konusunda ihtiyaçlar gerektirmekte. Lojistik sektöründe Türkiye-Gürcistan seferlerinde firmalar parsiyel yüklerini taşıtmak için parsiyel yük taşımacılığı yapan firma arayışına girmekte.

Gültekin nakliyat olarak uzun senelerdir Gürcistan-Türkiye hattında parsiyel yük ve parça yük konusunda sabit ve değişken müşterilerimizle uzun senelerdir çalışmaktayız. Köklü birçok firmanın parsiyel yük taşımacılığını ve dış ticaret sevkiyatlarını sorunsuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Sizlerde Gürcistan parsiyel taşımacılık konusunda firmamızdan hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

devamını oku

Gürcistan Komple Taşımacılık

Gürcistan, son dönemlerde ticaret konusunda hareketli bir dönem geçirmekte. Türkiye’de son dönemlerde ihtiyaç konusu olan Gürcistan komple taşımacılık hizmeti firmamız bünyesinde yoğun talep görmekte. Müşterilerimiz komple yüklerini tek araç ile Türkiye-Gürcistan arasında transfer etme hususunda bizlere başvurmaktalar.

Bizlerde Gültekin taşımacılık olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmaların komple yüklerini gerek kendi depomuzdan gerekse firma sevkiyat noktalarından teslim alarak gerekli araç ve güzergâh planlamasını yaparak firmaların dış ticaret ihtiyacına cevap vermekteyiz.

Sizlerde Gürcistan komple taşımacılık ya da Gürcistan Grupaj taşımacılık konusunda firmamızdan teklif ve hizmet almak isterseniz bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirisiniz.

devamını oku

Kazakistan Komple Taşımacılık

Türkiye’de dış ticaret yapan firmaların birkaç senedir odak noktası halinde olan Kazakistan, firmaların sevkiyatlarında Kazakistan Komple Taşımacılık ihtiyaçlarını arttırmakta. Ticari faaliyetlerin artması ve ülkeler arasındaki anlaşmalar sonrasın Kazakistan – Türkiye arasında ticari hareketlilik tüm hızıyla devam etmekte.

Firmalar taşıtmak istediği yüklerini komple bir araçta Türkiye’den yola çıkarak başta Akmola,Aktöbe ve Almati olmak üzere birçok noktaya teslim ediyor. Komple taşımacılık konusunda firmaların en büyük artıları fiyat ,mal güvenliği ve hızlı teslimat olmakta.

Sizde diğer firmalar gibi Kazakistan’a komple taşımacılık ihtiyacını gidermek için, bilgi ve fiyat alabilir. En yakın tarihli sevkiyatımızla yüklerinizi Kazakistan’a güvenle taşıyabilirsiniz.

devamını oku

Azerbaycan Parsiyel Taşımacılık

Azerbaycan yük taşımacılığı konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimize parsiyel yük konusunda da hizmet vermektedir. Parsiyel kelimesi, taşımacılık sektöründe parça yük olarak adlandırılır. Firmamız sizlerin parça yüklerini başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin birçok noktasından teslim alarak Azerbaycan’da ise Bakü başta olmak üzere birçok Azerbaycan şehrine teslim etmektedir.

Azerbaycan’a gitmek üzere parsiyel yükleriniz firmamız depolarında bir araya gelerek araç planlaması, araç güzergâhları ve yükleme işlemleri tamamlandıktan sonra Türkiye – Azerbaycan rotasında yola çıkar, belirlenen rotalar üzerinde parsiyel yükleriniz güven ve emniyet esaslı olarak teslim edilir.

Gültekin taşımacılık olarak uzun senelerdir bizde Azerbaycan parsiyel taşımacılık konusunda birçok firmaya hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu konuda hizmet almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

devamını oku
× WhatsApp Destek